طلایاب تصویری ۴۵۰۰ EXP

طلایاب تصویری / طلایاب های قدرتمند شرکت او کی ام، قوی ترین ،بی نقص ترین و حرفه ای ترین گنج یاب که تا به حال ساخته شده است.

این دستگاه طلایاب تصویری را به تمام جویندگانی که به دنبال طلا هستند توصیه می کنیم.

قوی ترین دستگاه فلزیاب و طلایاب که تا به حال در جهان ساخته شده است.

ای اکس پی ۴۵۰۰ نسل چهارم طلایاب های تصویری است. این مدل ترکیبی بین دو دستگاه طلایاب EXP4500 و EXP5000 است و نقصان های آن دو دستگاه را برای کار حرفه ای گنج یابی برطرف کرده است.

سوالی که برای بعضی از کاربر ها پیش می آید این است که آیا طلایاب EXP 4500 از EXP 5000 که بهترین مدل شرکت او کی ام آلمان است برتر است؟ جواب این است که EXP 5000 برای همه کارهای باستان شناسی به کار می رود اما فلزیاب EXP 4500 به صورت اختصاصی برای پیدا کردن گنج استفاده می شود.

فلزیاب تصویری EXP4500

از مزایای دیگر آن این است که به ۳۰ زبان دنیا قابل تنظیم است که فارسی هم یکی از آن زبان هاست.
این دستگاه فلزیاب در دو مدل پرو و پرو پلاس می آید. با آن می توان خیلی سریع نقطه زنی کرد. تفکیک آن یکی از بهترین تفکیک های دستگاه های طلایاب تصویری است. با آن می شود طلا ی ساخته شده را خیلی سریع تشخیص داد .عمق نفوذ آن و تفکیک آن در زمین تا ۲۵ مترو بیشتر است.

سوپر سنسور آن می توان سقف غار و داخل تونل را هم اسکن کرد. قدرت پردازنده قوی آن برای نفوذ در سنگهای معدنی کوه ها و کار در زمینهای خیس و مرطوب و روی برف آن را دستگاه ایده الی برای سراسر جهان ساخته است. در مدت کوتاهی که از به بازار آمدن آن می گذرد چند دفینه قابل توجه را پیدا کرده است.
اسکنی که از زمین می گیرد به حدی دقیق است که هاله ای از جنس را شما خواهید دید .اگر با ترمواسکن آن را استفاده کنید تبدیل به یک ردیاب حرارتی می شود که تا فاصله ۶۰ متری شما را به صورت حرارتی اسکن می کند. این در کوه ها و جاهایی که دور از دسترس است یک مزیت بزرگ است .می توانید روی منوی آن انتخاب کنید که آیا به دنبال گنج می گردید، دنبال معدن می گردید یا در جستجوی حفره و اتاقکی که به گنج یا زیر ساروج می رود هستید و دستگاه سریع خودش را برای خواسته شما تنظیم می کند.

طلایاب تصویری

قدرت و سرعت این طلایاب تصویری این قدر زیاد است که خود شرکت آلمانی در وصف آن گفته است که اگر با ای اکس پی ۴۵۰۰ گنج شما پیدا نشد با هیچ دستگاه دیگری پیدا نخواهد شد.
اگر شما از جستجو و یافتن اشیا کوچک و بی ارزش خسته شده اید طلایاب تصویری ای اکس پی ۴۵۰۰ دستگاهی است که شما باید امتحان کنید.
تعداد بیشتری از اسکن ها را می توانید در حافظه داخلی آن ذخیره کنید تا سر وقت آنها را بررسی و آنالیز کنید و محل های حفاری را انتخاب کنید. وزن کم آن، شکل آن که حمل و نقل آن را راحت کرده است، باطری کوچک جیبی، هدفون بیسیم و ده ها مزیت دیگر این دستگاه را تبدیل به یک طلایاب و گنج یاب منحصر به فرد کرده است.
کارایی آن ساده و قابل فهم است. صرف داشتن یک اطلاعات اولیه از کامپیوتر برای کار با آن کافی است. بر خلاف بقیه دستگاه های گنج یاب آنالیز اطلاعات را می توانید سریع سر زمین موقع اسکن انجام بدهید و تصمیم به حفاری بگیرید.

طلایاب / طلایاب تصویری / گنج یاب
شرکت طلایاب با ما ارائه دهنده دستگاه های جدید طلایاب و طلایاب تصویری
ارائه متنوع ترین دستگاه های طلایاب
شماره تماس جهت سفارش دستگاه طلایاب : ۰۹۱۲۸۱۸۴۲۶۳