طلایاب روور سي

دستگاهي کوچک اما قدرتمند . مناسب ترين وسيله براي جستجوي مکان هاي باستاني و پيدا کردن آثار باستاني نهفته در خاک شامل طلا و سفال و تونل و اتاقک مخفي با عمر باطري بسيار طولاني تا دو هفته.

باطري جديد و مخصوص شرکت او کي ام اين امکان را به شما ميدهد که تا چندين روز بدون احتياج به شارژ مجدد با دستگاه روور سي کار کنيد .اين مزيت بسيار خوبي براي مکانهاي دور از آبادي است که شما بتوانيد با دستگاه فلزیاب مدت طولاني کار کنيد.

طلایاب روور سی

طلایاب روور سي:
مزيت مدل جديد روور سي داشتن نور پس زمينه براي تعويض منوي دستگاه، دارا بودن نور ضعيف براي کار کردن در شب و عدم جلب توجه ديگران (فقط براي خود کاربر مي باشد ولي از دور ديده نميشود) البته بنا به نياز کاربر ميتوانيد آن را روشن يا خاموش کنيد. مزيت ديگر آن داشتن هدفون بي سيم است که براي جستجو در مکان هاي کوهستاني بسيار مفيد است .

دستگاه فلزیاب

شما ميتوانيد تصوير را مستقيما با بلوتوث به روي کامپيوتر بفرستيد يا اينکه آن را در حافظه دستگاه ذخيره کرده و بعد آن رابه کامپيوتر منتقل کنيد .به واسطه سبکي دستگاه کار با آن در نقاط ناهموار و کوهستان نبز راحت است .عمق نفوذ آن در زمين تا ۱۸ متر است.

طلایاب

اين دستگاه براي دوستان عزيزي که به دنبال سفال ، حفره ، تونل يا اتاقک و طلا ميگردند توصيه ميشود. اگر سوپر سنسور به اين دستگاه اضافه شود قدرت نفوذ آن تا ۲۵ متر بالا خواهد رفت و قدرت تفکيک آن افزايش پيدا خواهد کرد .نکته قابل اشاره اينکه دستگاه Rover C اين توانايي را دارد که بتواند با آن شهاب سنگ را نيز پيدا کنيد که در خارج کشور از طلا با ارزشتر مي باشد.