فلزیاب Golden Gate Plus
8 مرداد 1397
فلزیاب Ultra Scanner
8 مرداد 1397

فلزیاب VELOX ONE

فلزیاب VELOX ONE تقویت صوتی سیگنال این فلزیاب، صداهای دارای سیگنال ضعیف را که از فلزات کوچک در عمق دریافت می‌شوند را تقویت می‌کند.

عملکرد برتر در سطوح بسیار معدنی نفوذ به اعماق زمین
حذف ذرات آهنی سرعت کشف سریع
عمر باطری طولانی 3 نوع بوق مختلف
طراحی سبک و ارگونومیک جستجو بدون صدای پس زمینه
کاربری آسان و راحت

 

فلزیاب VELOX ONE برای سکه‌ها، جواهرات، عتیقه‌جات و فلزات کوچکی که جستجوی آن‌ها دشوار است، مطلوب می‌باشد. این فلزیاب برای شرایط سخت زمین ساخته شده است. فلزیاب VELOX ONE، از طریق ترکیب کردن امتیاز عمق، سرعت و سهولت استفاده و با کمک کویل جستجو دارای طراحی جدید و هم‌چنین تنظیمات خاصی که امکان استفاده‌ی آسان را در معدنی‌سازی فراهم می‌آورد، جستجویی استثایی را برای کابران فراهم می‌کند.

با کمک فلزیاب VELOX ONE، شما از اهداف جستجو در اعماقی که سایر فلزیاب ها از آن عاجز هستند، بهره خواهید برد و هم‌چنین از جستجوی آسان در زمین‌های به شدت معدنی‌شده‌ (زمین‌های به‌شدت شور، ماسه‌های مرطوب سواحل، زمین‌های دارای شخم مرطوب و یا شرایط زمینی به شدت مغناطیسی) بهره مند خواهید شد. این موارد برای اکثر فلزیابان دردسرساز هستند.سوئیچ آهن و تفکیک آهن سوئیچ آهن، شما را قادر می‌سازد تا فلزات آهنی را حذف کنید و در نتیجه هنگامی که نمی‌خواهید این نوع از فلزات را جستجو کنید، بتوانید از طریق خاموش کردن سوئیچ آهن این کار را انجام دهید. این امر، هم‌چنین در نواحی دارای زباله‌های سنگین، منجر به سهولت در استفاده می‌شود.

قیمت فلزیاب,فلزیاب دست ساز,فلزیاب حرفه ای,طلایاب,طلایاب تصویری,قیمت گنج یاب,خرید بهترین گنج یاب,دستگاه طلایاب تصویری,طلایاب حرفه ای اندروید,طلایاب تصویری اندروید,فلزیاب,فلزیاب اندروید,فلزیاب ماهواره ای,فلزیاب تصویری,دستگاه فلزیاب جدید,فلزیاب دست دوم,قیمت دستگاه فلزیاب,بهترین دستگاه فلزیاب,فلزیاب تصویری اصل,قیمت بهترین دستگاه فلزیاب,بهترین فلزیاب تصویری,فلزیاب تصویری اصل,خرید دستگاه فلزیاب,قیمت فلزیاب ارزان,فلزیاب تصویری آمریکایی,خرید دستگاه فلزیاب,فلزیاب کار کرده,خرید بهترین فلزیاب

از سوی دیگر، خصوصاً در نواحی که حاوی مواد معدنی‌بسیار بالاست و هم‌چنین در ماسه‌های ساحل، تفکیک آهن باعث می‌شود که اثر زمین به عنوان آهن منعکس شود و از طریق خاموش کردن سوئیچ آهن، از بین برود. به علاوه، این خاصیت باعث میشودفلزات حاوی آهن تا تن خفیفی تولید کنند و آسان‌تر تفکیک شوند.

تفکیک فلزات فلزیاب VELOX ONE تفکیک ثابت و دارای فهم آسانی را در خود دارد. این فلزیاب، تن هشدار شدیدی را برای فلزات غیرآهنی و لتن پایینی را برای فلزات آهنی ایجاد می‌کند.

تقویت صوتی سیگنال این فلزیاب، صداهای دارای سیگنال ضعیف را که از فلزات کوچک و یا واقع در عمق دریافت می‌شوند را تقویت می‌کند و از این طریق کار را برای شما در جستجوی اهداف نامشخص آسان‌تر می‌سازد.

Copy