دستگاه فلزیاب گلدن سنس
7 مرداد 1397
فلزیاب 109 DEEP PRO
8 مرداد 1397

فلزیاب Nokta Pointer

فلزیاب Nokta Pointer دارای دو محفظه‌ی محافظ با پوشش محکم است تا از سایش نوک شناسایی‌کننده ممانعت نماید. یکی از آنها دارای یک تیغه‌ی تراش داخلی نیز می‌باشد.

ضد آب با استاندارد(IP 67)
نوک شناسایی 360 درجه
کنترل حساسیت
چراغ ال ای دی
هشدار صوتی
هشدار لرزشی
زنگ هشدار عدم فعالیت و خاموش‌شدن خودکار
ممانعت از تداخل کویل
محفظه‌ی با پوشش محکم و قابل تعویض
کنترل حساسیت فلزیاب Nokta Pointer
دکمه‌های +/- میزان حساسیت را تنظیم می‌کند تا به عملکرد نهایی در هر محیطی برسد و کشف پیشرفته‌ی قطعات و دیگر اهداف کوچک را میسر می‌سازد.
نوک شناسایی 360 درجه
شما را قادر می‌سازد تا سریعا و به آسانی هدف خود را در داخل حفره بیابید. آن را به حالت افقی بگیرید تا منطقه‌ی وسیع‌تری را بررسی نمایید.
ضد آب (IP 67)
به راحتی از آن در خشکی و زیر آب استفاده نمایید. کاملا ضد آب تا به درجه‌بندی IP 67 برسد.
 
هشدار صوتی و گزینه‌های لرزش سه گزینه‌ی مختلف هشدار هدف:
1. فقط صوتی
2. فقط لرزش
3. هم صوتی و هم لرزش
چراغ ال ای دی
به راحتی هدف خود را در شب یا در جاهای تاریک ببینید. چراغ ال ای دی قدرتمند و داخلی، نقطه‌ای را که شما جستجو می‌کنید روشن می‌سازد.
محفظه‌ی با پوشش محکم و قابل تعویض
فلزیاب Nokta Pointer دارای دو محفظه‌ی محافظ با پوشش محکم است تا از سایش نوک شناسایی‌کننده ممانعت نماید. یکی از آنها دارای یک تیغه‌ی تراش داخلی نیز می‌باشد
ممانعت از تداخل کویل
زمانی که دستگاه خاموش است، انتقال مغناطیسی دستگاه قطع می‌شود. این امر احتمال تداخل با دیگر فلزیاب‌ها را از بین برده و مانع از این می‌شود که فلزیاب Nokta Pointer به عنوان یک هدف تشخیص داده شود
زنگ هشدار عدم فعالیت و خاموش‌ شدن خودکار
بعد از 5 دقیقه عدم فعالیت، نشانگر یک زنگ هشدار صوتی را به صدا درآورده و ال ای دی شروع به چشمک زدن می‌کند. بعد از 5 دقیقه از زنگ هشدار، فلزیاب Nokta Pointer به صورت خودکار خاموش می‌شود تا عمر باتری ذخیره گردد.

 

Copy